Pivničiari z Račianskeho mýta - Vrtochy dospievania.

Autor: Miloslav Polák | 4.12.2015 o 8:00 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  46x

Puberta nás neobišla takisto ako iných. Aj keď niektorí sme sa už v puberte pokúšali skôr prestať fajčiť, ako s fajčením začať. 

Niekedy som mal pocit, že aj puberte sa páčil náš dvor a pobudla si na ňom dlhšie. K cigaretám potom pribudlo pivo alebo víno, ale hlavne sme sa začali zaujímať o dievčatá.

S tými sme sa síce stretávali stále, veď na dvore ich bývalo dosť, no odkedy sme mali pätnásť, pozerali sme na ne inak. Najmä v lete na kúpalisku sme si všímali babské zadky v plavkách.

Expertom bol najmä kamarát Igor, ktorý mal preskúmanú každú dierku v prezliekarni na Zlatých pieskoch. Zatváral sa do kabínky a cez dierky pozoroval nič netušiace devy. Lenže pohľad cez dierku mu nestačil. Keď sa raz do vedľajšej kabínky zavrela jedna z ďalších jeho obetí, atraktívna štíhla dlhonohá blondína, nevydržal. Kľakol si na kolená a hlavu prestrčil popod deliacu dosku. Mal však smolu. Práve v momente, keď sa Igorova hlava predrala na stranu druhej kabínky, slečna sa pri prezliekaní pozrela dolu. Pohľad na Igorovu tvár ju šokoval. Modelka začala výskať, až ju bolo počuť na desiatky metrov. Igor reagoval promptne. Hlavu stiahol nazad a vyrútil sa z kabínky celý červený v tvári. Trielil si to plážou rýchlosťou hodnou Usaina Bolta. Spomalila ho až voda. So smiechom sme pozorovali, ako pláva do bezpečia na druhú stranu jazera.

 Ani napriek tomu náš záujem o dievčatá neochabol. A aj tí, ktorí ešte nevyskúšali, čo je to randenie, boli v sexe znalí. Porno síce v tom čase ešte nebolo tak ľahko k dispozícii, ale mladý pár na Kominárskej ulici ho dokázal poskytnúť v 3D vyhotovení. Trtkaví, tak sme ich volali, mali v obľube milovať sa pri nezatiahnutých závesoch. Nebolo by na tom nič, keby nebývali v byte na prízemí. Navyše neďaleko skládky lešenia.

Kto na to prišiel prvý a ako, už neviem, ale na Kominárskej vzniklo prvé neoficiálne erotické minikino. Niektorí skalní tam chodili ako na hodiny klavíra. Trpezlivo čakali. Niekedy sa síce nedočkali, no ako to už býva, po pôste boli hody.

Náhoda dala svoje. Milenci sa pripravovali k aktu, detskí voyeristi si stavali pod oknom lešenie z dosák. Lešenie však nápor mrviacich sa divákov nevydržalo. Dosky sa polámali a pozorovatelia milostného aktu sa s rachotom zrútili na zem. Nikomu sa síce nič nestalo, no milujúci pár si uvedomil, že bol načapaný inflagranti. Kino zavrelo brány ešte v ten deň. Mladý pár už nikdy viac neodhrnul závesy pri svojich milostných činoch.

 „Keď sme už prišli o Trtkavých, mohli by sme ísť do kina na Helgu,“ navrhol Ľuboš pár dní nato. „Vraj dávajú hneď po žurnále super erotický krátky film.“

„To je do osemnásť neprístupné,“ poučoval ho Stano, „nepredajú nám lístky.“

„Na a čo? Žakles nás tam zoberie,“ odvetil mu naspäť Ľuboš.

Žakles bola prezývka chalana z dvora. Bol od nás starší asi o šesť rokov, no vďaka hustej brade a dlhým vlasom vyzeral ešte staršie. S nápadom ísť do kina nemal problém. Najmä keď sme mu povedali, že sa mu poskladáme na pivo.

„Platí,“ povedal, no podmienka bola, že pivo bude, až nás dostane do kinosály.

Do kina sme nakoniec išli ôsmi. Žakles kúpil lístky na balkón. V momente, ako sme sa usádzali do lavíc, prišla za nami uvádzačka a začala namietať proti našej prítomnosti v kine ukazujúc prstom na najmladšieho, len trinásťročného Ivana.

„Som ich otec a ja som zodpovedný za ich výchovu, nie vy!“ nedal sa Žakles.

Uvádzačka len neochotne pomrvila bradou a odišla. Premietanie sa mohlo začať.

Ľuboš mal pravdu. Skôr než sa začal samotný film, na plátne začali pobehovať nahé kreslené postavičky a schovali sa do postele. Ivan okamžite zbystril pozornosť. A keď jedna z postavičiek nakukla pod paplón a tam sa objavili skutočné nahé telá, situáciu nezvládol. Spustil takú štikútku, že ho bolo počuť až na prízemí. Zvuky neutíchali, ani keď sa erotický film skončil a my sme z balkóna videli, ako sa diváci pod nami začínajú mrviť.

„Už s tým prestaň, lebo nás vyhodia!“ prikazovali sme mu.

No ten štikútanie nemal absolútne pod kontrolou. Kinosálu nakoniec musel opustiť a z filmu nevidel nič, čo vôbec nebolo na škodu. Nakoniec sme viacerí ľutovali, že sme neodišli s ním.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Sagan, Sagan a opäť Sagan. Chlapec bez nervov je tretí raz majstrom sveta

Pre mňa je to neuveriteľné, výnimočné, vravel slovenský cyklista.

ŠPORT

Čo všetko sa stalo, aby zo Sagana bola superstar

Začínal na sestrinom bicykli, teraz zarába milióny ročne.


Už ste čítali?